Share filter
WebBudds Logo


Developed by in Education category

5/5.0 Ratings

10,000 - 50,000 Installs

544 Reviews

Abdülkadir Geylani Hazretleri


What's new

Description

Bu uygulamada; Evliyalar Sultanı, Gavsul Azam, Abdulkadir Geylani Hazretleri'nin hayatını, sesli kitap olarak hazırladığımız eşsiz eserlerini, her biri altın kadar değerli öğütlerini, dua, salavat ve virdlerini bulabilirsiniz.

Uygulamada Yer Alan Özellikler

* Abdulkadir Geylani Hazretleri'nin hayatı ve eserleri hakkında detaylı ve doğru bilgiler.
* Abdulkadir Geylani Hazretleri'nin hayatı ile ilgili bölümü aynı zamanda video olarak da izleyebilme imkanı.
* Abdulkadir Geylani Hazretleri'nin Bağdat'ta yer alan mübarek türbe-i şeriflerinden en güzel karelerle oluşturulmuş galeri bölümü.
- Toplam 85 saatlik sesli kitap. Abdulkadir Geylani Hazretleri'nin Fethur Rabbani, Fütuhul Gayb, Sırrul Esrar, Cilaul Hatır ve Gunyetüt Talibin (El-Gunye) adlı eşsiz eserleri yüksek ses kalitesiyle sesli kitap olarak hizmetinize sunuluyor.
* Sesli kitaplar içerisinde arama özelliği.
* Her bir kitap hakkında detaylı bilgi ve açıklama.
* Hazırlık aşaması devam eden Gunyetü't Talibin adlı eserin yeni bölümlerini kolay ve hızlı bir şekilde güncelleme imkanı.

* Dualar ve Virdler bölümünde Abdulkadir Geylani Hazretleri'nin tüm eserlerinde yer alan dua, salavat virdler artık her zaman yanınızda.
* Yeni eklenen dua, salavat ve virdleri tek bir dokunuş ile güncelleme.
* Dualar içerisinde kolay gezinim ve arama özelliği.
* Altın Öğütler bölümünde Abdulkadir Geylani Hazretleri'nin her biri altın değerindeki eşsiz öğütleri. Yeni hazırladığımız Altın Öğütleri tek bir dokunuş ile güncelleme.

* Abdulkadir Geylani Hazretleri'nin mübarek türbe-i şeriflerinden görüntülerin yer aldığı Galeri bölümündeki fotoğrafları kaydedebilme özelliği.

* Meviza hakkında merak ettiğiniz bilgiler ve linklerimiz.
* Tüm içerikleri Facebook, Twitter ve E-posta ile paylaşma seçenekleri.

* Sesli kitapları ve Altın Öğütler'i indirme özelliği. İnternet bağlantınız olmadığında da indirdiğiniz sohbet ve öğütleri dilediğiniz zaman dinleyebilir, izleyebilirsiniz.

* Yeni Güncelleme Bildirimleri ile Evliyalar Sultanı, Gavsu'l Azam Abdulkadir Geylani Hazretleri'nin sohbet, öğüt, dua, salavat ve virdlerinden anında haberdar olabilme özelliği.

* Evliyalar Sultanı, Gavsu'l Azam Abdulkadir Geylani Hazretleri'nden Hikmetli Sözler.

* Salatı Kübra, Salavatı Beşairul Hayrat ve diğer dua ve virdler.

* Arapça ve Türkçe font boyutunu kolayca özelleştirme.

* Akıllı ayraç ile kaldığınız yerden otomatik olarak okumaya devam etme imkanı.

Bu uygulama ile aynı zamanda Abdulkadir Geylani Hazretleri'nin tasavvufi görüşlerini; tasavvuf, mutasavvıf, sufi gibi kavramların Abdulkadir Geylani Hazretleri'nin şahsiyetindeki tezahürlerini bulacaksınız.

Gavsı Azam Abdulkadir Geylani Hazretleri'nin eserlerinde yer alan tüm sohbet, vaaz ve nasihatler Kur'an-ı Kerim ve Hadis-i Şerifler ışığında aktarılmış olup önemli konu başlıkları şunlardır:

Tasavvuf, Tevhid, Tövbe, İhlas, Sıdk, Zühd, Tevekkül, Sabır, Rıza, Şükür, Zikir, Dua, Takva, Vera, İlim, Amel, Nifak ve Riya, Fakr, İrade, Evliya, Mürid, Murad, Şeyh, Mürşid, Mücahede, Murakabe, Uzlet, Halvet, Nefs, Velayet, Nübüvvet, Marifetullah, Sufi, İslam.

Anahtar Kelimeler: Abdülkadir Geylani - Islam - Din - Muslim - Musulman - islam - dinimiz - muslim - islami - zikir, Dua, Günün duası, dua vakti, dua zamanı, dualar, Kur'andan Dualar, hadislerde dua, hadis, ayet, kitap, Kur'an, quran, islam, duanın fazileti, faziletli dualar, büyük dua, büyük dualar, gunun duasi, dua kitabi, dua kitabim, hadisler, ayetler, dua kitabım, dua uygulaması, android dua uygulaması, tevbe duası, istiğfar, özel dualar, önemli dualar, islami dualar, islamic dua, günlük dualar, dua ve zikir, dualar ve zikirler, dua zamanı, şifalı dualar, dualar ve anlamları, dualar ve ayetler, dualar ve hadisler, dua rehberi, dua ediyorum, benim duam, dualar sureler, Peygamber duaları. Kur'an ve dua, munacat, münacat, evrad, vird, virdler, tesbihat, salavat, salavatlar

This content has been crawled through Play Store, we don't store any APK file.

Birthday card generator

Top shares